Serwis junkers Częstochowa

Wyciek wody, wygasanie płomienia, słabe nagrzanie wody, samoczynne włączanie się urządzenia – to tylko niektóre z problemów, z którymi czasem mogą zetknąć się użytkownicy piecyków gazowych. Na terenie Częstochowy serwisem junkersów zajmuje się firma ILONEX, ciesząca się dużym zaufaniem częstochowian i okolicznych mieszkańców.

Na czym polegają zadania firmy ILONEX w Częstochowie?

Z pewnością nikt nie zaprzeczy, że sprawnie działający junkers to podstawa każdego gospodarstwa domowego. Samodzielna próba naprawy nie jest dobrym rozwiązaniem dla niedoświadczonych użytkowników piecyków gazowych. Niezbędną może okazać się pomoc firmy ILONEX. Od lat zajmujemy się montażem oraz serwisem junkersów. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne sprzętów firm Junkers-Bosch, Termet (jesteśmy ich autoryzowanym instalatorem), Ariston, Beretta, Vaillant, Nemrad oraz Neckar. Przeprowadzamy okresowe przeglądy techniczne oraz konserwacje, które są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa mieszkańców. Zajmujemy się także wykrywaniem i usuwaniem nieszczelności gazowych.

Na czym polegają zadania firmy ILONEX w Częstochowie?

Posiadane uprawnienia gazowe i elektryczne pozwalają nam na profesjonalne przeprowadzanie powierzonych nam prac. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego każde zadanie wykonujemy uważnie, solidnie i starannie. Mieszkańcy Częstochowy mogą liczyć na naszą szybką pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.