Montaż pieców gazowych Częstochowa

Piec gazowy to urządzenie niezbędne w większości mieszkań – ze względu na to, jak ważna dla bezpieczeństwa jest prawidłowa instalacja piecu, warto powierzyć to zadanie specjalistom. W Częstochowie polecamy firmę ILONEX.

Czym zajmuje się firma ILONEX w Częstochowie?

Naszym podstawowym zadaniem jest montaż pieców gazowych, a także instalacja termów, kuchenek gazowych i elektrycznych, bojlerów, wodomierzy. Specjalizujemy się w serwisie i konserwacji junkersów, montażu czujników gazu. Przeprowadzamy coroczne przeglądy techniczne, niezbędne do zachowania bezpieczeństwa domowników. Wykrywamy i likwidujemy usterki takie jak słabe nagrzanie wody, hałas, wygasanie płomienia, i inne. Prowadzimy próby szczelności instalacji gazowych wraz z wystawieniem protokołu. To tylko niektóre z naszych zadań – więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto wybrać firmę ILONEX w Częstochowie?

Zadbaliśmy już o instalacje gazowe wielu mieszkańców Częstochowy. Przez lata praktyki zdobyliśmy zaufanie częstochowian, którzy kojarzą naszą firmę z profesjonalizmem i solidnością. Staranność wykonywanych działań wiąże się z posiadanym przez nas doświadczeniem i troską o bezpieczeństwo naszych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.